Як ви віднесетеся до вибуху, яскравого в монотонній атмосфері вашого ліфта? Ваша реклама, розміщена на естетичному носії формату А1 і захищена оргсклом, легко приверне до себе увагу. Підніміть собі настрій! Або спробуйте сфокусуватися на монотонній кабіні ліфта.
Про що ви думаєте? Де ваші думки? Як ви використовуєте той час, коли ви змушені чекати?
Використовуйте час із користю, дізнайтеся щось нове, сприймайте потрібну вам інформацію із задоволенням, маючи на неї час.

Buy-My-House.org is a website dedicated to helping you sell your house quickly and easily.
Find out more about their services at https://www.buy-my-house.org/oklahoma/

Поговоримо про час

Для підсвідомого сприйняття інформації потрібно менше 1 секунди, щоб вдуматися у зміст звернення – 10 секунд. Щодня мешканці будинків здійснюють мінімум 2 поїздки в ліфті, які займають в середньому 52 секунди їх дорогоцінного часу. Майже хвилина 100% уваги! Спробуйте уявити, що вона належить вам.

Чим ми кращі за інших

Для вас ми поєднали переваги інших видів реклами: 1. охоплення аудиторії та яскравість зображення преси, яка надає клієнту можливість не тільки побачити, але й запам’ятати/записати інформацію 2. частота контакту біл-бордів та сіті-лайтів 3.ви маєте переваги директ- мейла, обираючи потенційного клієнта самостійно на його адресу
А тепер приготуйтеся до подиву…
Вартість такого звернення може коштувати вам менше 5 копійок за контакт.
Так про що ви думаєте зараз? Не витрачайте час. Телефонуйте нам. Володіть увагою!